30 stycznia 2013

Scotch & Soda: Maison Scotch


Scotch & Soda tworzy swoje kolekcje z myślą o każdym. Ich misją jest sprawianie, by ludzie zakochiwali się w ich ubraniach i by nosili je z radością. Co więcej, rzeczy z metką Scotch & Soda promują wysoką jakość i dbałość o szczegóły, przy okazji nadto nie zawyżając cen. Inspiracją marki jest moda z przeszłości, przez co ich ubrania mają w sobie szczyptę vintagowego szyku, ale projektanci podkreślają, że tak naprawdę odnajdują wenę dzięki wspaniałości świata, który ich otacza.

Firma na rynku działa od lat 80., jednak ta, z którą obcujemy współcześnie wystartowała nieco ponad dekadę temu. Siedzibą Scotch & Soda jest Amsterdam. W tym mieście trzech właścicieli połączyło swoje doświadczenie oraz miłość do mody, by stworzyć markę, która ubrała i dziewczynę z sąsiedztwa, i czarującego dandysa.


Scotch & Soda posiada 50 sklepów na całym świecie, a swoje rzeczy można znaleźć w 7000 punktach sprzedaży, także przez Internet. Właściciele "brandu" są zwolennikami komunikacji internetowej - energicznie prowadzą bloga i działają na portalach społecznościowych. 

Jednym słowem... Scotch & Soda to klasyka wielu wariantów, ale także młodość i świadomość przyszłości. Tak łatwo się w nich zadurzyć. Do współpracy zapraszają ludzi z różnych środowisk, ludzi, którzy mają reprezentować społeczeństwo. Tworzą globalnie i... dla nas.

Materiały pochodzą ze strony internetowej: http://www.scotch-soda.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...