31 grudnia 2011

Pęd za otwartością umysłu.

„Moda przypomina obraz w kalejdoskopie. Każdy sezon przynosi nowe spojrzenie na znane już elementy, a poza tym bardzo często przerabiamy to, co już raz widzieliśmy.”

Katherine F. Gerould
O swoim stosunku do mody, poszukiwaniach, których twórczym efektem jest każdy projekt i planach na "jutro" opowiedziała mi niezwykle zdolna polska projektantka Jagoda Piekarska.

(...)

Zbliża się koniec roku i czas podsumowań. Jaki był dla Pani rok 2011? A może nie ogląda się Pani wstecz i po prostu idzie przed siebie?

Myślę, że raczej to drugie. Na to, co się już zdarzyło nie mamy wpływu, możemy tylko wyciągnąć wnioski. Jeśli coś mi się udało to wspaniale, ale trzeba iść dalej i z tyłu głowy zazwyczaj pojawia mi się już mnóstwo pomysłów. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko da się zrealizować, ale ważne, by mieć marzenia i cele. I nawet jeśli w danym roku nie uda się ich spełnić, zawsze należy do nich dążyć. W modzie zawsze musisz być kilka kroków do przodu. Mimo że zaczynamy za chwilę 2012 rok, ja już żyję 2013. W tej branży zawsze musisz patrzeć przed siebie, ale także czerpać z obserwacji tego, co się dzieje tu i teraz.

Projekty Jagody Piekarskiej dostępne są przede wszystkim w sklepie internetowym www.fullofstyle.pl, a zapytania o indywidualne projekty można wysyłać poprzez kontakt mailowy berrybaker@gmail.com.

Gorąco zapraszam również na profil Jagody Piekarskiej na Facebooku oraz stronę internetową.


Autor zdjęć: Łukasz Ziętek.Pozostałą część wywiadu możecie przeczytać na Shhh!utterowym blogu.

A teraz pozostaje mi życzyć Wam Szczęśliwego Nowego Roku! Każdy dzień jest podróżą, więc życzę Wam 366. wspaniałych przygód. Bawcie się dobrze tej nocy - Sylwester to nie koniec, a początek wszystkiego. 3 komentarze:

  1. Ach, pięknie ujęte życzenia więc mogę tylko powiedzieć - życzę tego samego! Wywiad bardzo przyjemny, ubrania znam właśnie z Full of Style i bardzo lubię. Chyba kiedyś nawet sama chciałam o tej projektantce napisać, ale nie przypominam sobie, żebym dostała odpowiedź. Co nie zmienia faktu, że wiele z ubrań z metką JP bym przygarnęła bardzo chętnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsze zdjęcie mnie olśniło, szczególnie włosy są niesamowite :) podoba mi się oprawa graficzna twojego bloga :) pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w tym nowym roku! dodawaj częściej posty :*

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...