11 października 2012

Lekcja geometrii.

Jedną z sekcji, którą będę starać się regularnie uaktualniać jest Steetstyle. Zamierzam publikować zdjęcia oryginalnie ubranych przechodniów, którzy zwracają uwagę wśród ulicznej masy, outfity osób mających talent do interpretowania aktualnych tendencji. Nie wykluczam również dodawania ciekawych stylizacji przesyłanych przez moich czytelników.

Na poniższych zdjęciach Loren, Amerykanka, która niebanalnie połączyła jesienne trendy - geometryczne printy w kolorze magenta. Do tego niebotycznie wysokie szpilki w podobnym odcieniu. Mam nadzieję, że ten look zainspiruje Waszą garderobę na ten sezon. W końcu tego rodzaju nadruki były promowane przez największe domy mody, w tym Jil Sander, Marni i Miu Miu.

Zdjęcie zostało wykonane w Spazio Rossana Orlandi - sklepie-studio byłej specjalistki od ubrań dzianinowych, teraz zarządzającą tą magiczną przestrzenią, gdzie można kupić nietuzinkowe meble, akcesoria domowe, sztukę we wszelkim tego słowa znaczeniu oraz po prostu... wypełnić swoją duszę pięknem. Na pewno wspomnę jeszcze o tym miejscu, bowiem to siedlisko designu, a to dziedzina tak pokrewna modzie. Ponadto dodam, że pracownicy Spazio wybierają się na Łódź Design Festival w poszukiwaniu kolejnych zachwycających eksponatów!


Spotlight: Magenta i geometryczne printy.

1 komentarz:

  1. Cudowny kolor i fajne połączenie odcieni i wzoru z gładką resztą :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...